Otwórz sobie CANAL+ i zobacz pierwszy odcinek serialu „Zasada przyjemności”

Otwórz sobie CANAL+

Już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca, na kanale CANAL+ odbędzie się premiera nowego serialu kryminalnego „Zasada przyjemności”. Z tego powodu też odkodujemy dla Państwa CANAL+ na 24 godziny. Premierowy odcinek serii zostanie wyemitowany o godz. 21:00.

„Zasada przyjemności" to zrealizowany z rozmachem międzynarodowy serial kryminalny koprodukcji CANAL+. Zabiera widzów w sam środek wielowątkowego policyjnego śledztwa, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w Warszawie, Odessie i Pradze. Za produkcję odpowiadają czołowi polscy twórcy. W rolach głównych zobaczymy cenione i uznane aktorskie osobowości kina z trzech krajów: dwukrotnie nominowana do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego Małgorzata Buczkowska; znany z ról w hollywoodzkich produkcjach czeski aktor Karel Roden, ("Krucjata Bourne’a", "Blade: Wieczny łowca II"); Sergey Strelnikow, gwiazda ukraińskiego kina. W pozostałych rolach widzowie zobaczą m.in.: Roberta Gonerę, Dawida Czupryńskiego, Mirosława Bakę, Urszulę Grabowską, Piotra Machalicę, oraz Magdalenę Boczarską i Mirosława Haniszewskiego.

CANAL+ będzie odkodowany od godz. 6:00 w niedzielę 9 czerwca, przez 24 godziny. Kanał będzie odkodowany dla abonentów pakietów Mini i Wielotematycznych.

Jeśli pojawi się informacja o niedostępności kanału, prosimy zresetować dekoder.

Na co dzień kanał CANAL+ dostępny jest w pakiecie CANAL+ PRESTIGE i CANAL+ SELECT na pozycji 145.


Otwórz sobie kanał

Aby oglądać kanał CANAL+ bez dodatkowych opłat, okno należy sobie otworzyć samemu. Wystarczy „wyklikać” z pilota (zobacz jak zamówić z pilota) lub w JAMBOX Panelu wskazany pakiet (zaloguj się do JAMBOX Panelu).

Najnowszy pakiet nosi nazwę:

.Otwarte okno CANAL+ (premiera serialu Zasada przyjemności)

Po „zamknięciu okna” pakiet wyłączy się automatycznie, nie będą się z tym wiązały absolutnie żadne opłaty.