Komunikat

W trosce o nasze i Państwa bezpieczeństwo związane z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, zdecydowaliśmy zamknąć nasze Biuro Obsługi Klienta w Wodzisławiu Śląskim do odwołania. Dział techniczny realizował będzie na bieżąco prace związane z utrzymaniem sieci. Nie będziemy natomiast wykonywać modyfikacji u Klienta. W sprawie nowych podłączeń i umów prosimy o kontakt.

Nadal pozostajemy do Państwa dyspozycji poprzez komunikację telefoniczną pod numerem telefonu 518-355-587 w kwestiach technicznych, 509-598-144 w sprawach dotyczących płatności, umów i cenników oraz w każdej sprawie mailowo: biuro@skorpio.net.pl

Znaczną większość drobnych awarii u Klienta jesteśmy w stanie usunąć zdalnie. Awarie masowe, związane z uszkodzeniem naszych urządzeń, bądź kabli światłowodowych, będą usuwane na bieżąco. Zrobimy wszystko, aby Klienci w jak najmniejszym stopniu odczuli skutki tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Pamiętajmy, że aby zmniejszyć ryzyko zachorowania, przestrzegajmy podstawowych zasad higieny oraz unikajmy dużych skupisk ludzi. Po prostu zostańmy w domu.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia.